Master Forum

Download 100% Free


You are not connected. Please login or register

*Rregullorja*

Sa ju pelqen forumi

100% 100% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
0% 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 *Rregullorja* prej Tue May 06, 2008 12:16 am

Admin

avatar
Administrator
Administrator
RREGULLORJA E FORUMIT :

1 ) *Fjalėt banale, ofendimet dhe fyerjet nuk lejohen. Pėrsėritja shumė herė e kėsaj dukurie mund tė shkaktojė largimin tuaj nga forumi. Pėr tu shprehur me lirshėm ju jepet mundėsia te bisedoni nė forumin Bisedė e Lirė.

2 ) *Informacioni i dhėnė brenda nė forum i pėrket forumit dhe ēdo anėtar mbanė pėrgjegjėsi mbi temat qė ka shkruar.

3 ) *Username qė ju do tė zgjidhni pėr tu rregjistruar nė forumin tonė, duhet tė mos pėrmbajė fjalė banale, ose fjalė qe shkakton tension, gjithashtu dhe fjalė tė tjera tė cilat mund tė krijojnė keqkuptime si: Administrator, Moderator etj. Nė rast se ndodh kjo Username do t'iu fshihet ose do t'iu editohet.

4 ) *Gjuha zyrtare nė forum ėshtė Gjuha Shqipe. Anglishtja mund tė pėrdoret pjesėrisht. Gjuhė tė tjera nuk lejohen. Pėrdorimi i gjuhės te tjera pėrvec anglishtes mund tė pėrdoren vetėm nė "Forum in Multi Linguage".

5 ) *Rreklamat dhe gjėra tė paautorizuara nė forum janė tė ndaluara. Diēka kėsi soji do te shkaktojė fshirjen ose editimin e mesazhit ose mund tė paralajmėrohet anėtari.

6 ) *Temat duhet tė postohen nė vendet e duhura, dhe pėrsėritjet e shumta tė gabimeve me postime do tė vije deri tek fshirja e mesazhit por edhe largimi i anėtarit nga forumi!

7 ) *Administratorėt e kėtij forumi nuk mbajnė asnjė pėrgjegjėsi nėse ju bėni ndonjė dėm apo praktikoni diēka nga ato qė i keni mėsuar nė kėtė forum.

8 ) *Nėse marrni kėtu nė forumin tonė linka pėr ti postuar nė ndonjė forum tjetėr ndėshkoheni me Ban...!Plotėsoni kėta rregulla pėr tė qenė anėtar i Forumit Master.


_________________
▒▓█ ▌▌▌▌▌WWW.MASTER.TOP-BOARD.COM ▌▌▌ ▌▌█▓▒
Shiko profilin e anėtarit http://jozefin.page.tl

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi